www.tazeforum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim

3 posters
YazarMesaj
~adaxtR`
YöneticiSite Kurucusu
Yönetici
~adaxtR`

Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim Empty
MesajKonu: Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim   Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 11:32 am

Adobe photoshop cs2 9.0 full yapma resimli anlatım
Photoshopu sitemde verdiğim linkten indirenler için nasıl full yapacağız onu anlatıyorum..Eğer photoshopu benim sayfamdan indirmediyseniz yama programınızın en altta verdiğim resimdeki ile aynı olup olmadığını kontrol edin..anlatım adobe photoshop cs2 9.0 içindir..Full yapmanızı sağlayacak olan yama tamamen güvenilirdir ancak virüs taramalarının bazıları crack olduğu için uyarı verebilirler..ve her ihtimale karşı fulleştirme yaparken interneti kapatmanız tavsiye edilir bunun nedeni fullleştirme yaparken yanlışlıkle photoshop sitesine bağlantı kurup kurulumunuzu sakatlama olasılığıdır..

Download yazımdan 3 yazılım indirdiniz birisi 350 mb photoshop setup diğeri photoshop türkçe yaması diğeride photoshop crack…
Şimdi kuruluma geçelim önce setup programını başlatıyorsunuz…
Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim 16lp
bu sırada arka planda crack yazılımını çalıştırıyorsunuz crack yazılımının kendi melodisi var bi süre idare edin yada hoparlör sesini kısın…
Setupta ilk önce dil seçiminde İnternational English seçip OK tıklıyorsunuz..
Sözleşmede English seçip ACCEPT e tıklıyorsunuz..Seçim menüsü geliyor ilk seçenek olan Install Photoshop CS2 bağlantısına tıklıyorsunuz..
Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim 39hl
Custome information bölümü geliyor burada user name kısmına istediğiniz ismi girin organization kısmını boş bırakın..Ve crack yani serial yazılımımızda ilk satırdaki sayıları alttaki resimde yazılı olduğu gibi serial alanına yazalım..
Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim Cs2-anlatim2
Serial Number kısmına serial yazılımınız ilk satırda ne türettiyse onu girin ve ardından Next butonuna basın..
Birkaç işlem sonra uyarı penceresi gelecek burada tamam tıkladıktan sonra Activate Using the internet sayfası geldiğinde Activation Options bağlantısına tıklayın…
Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim 60ww
activation optionsda 3 seçenek var 2. seçenek olan by telephone via the… olana tıklayın next tıklayın..
Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim 78og
Phone Activation sayfası geldiğinde aşağıda Serial number ve Activation Number göreceksiniz ve alttada 5 satırlık telefon aktive kodu bölümünü göreceksiniz..burada yapmanız gereken bu sayfadaki Activation numberda yazan numaraları alıp hala açık olan crack yazılımında 2. satıra yapıştırmak ve ardından sağdaki generate butonuna basarak 3.satıra serial türetmesini sağlamak…Bunu yaptığınızda crack size telefon aktive serialini verecek oradaki sayılarıda photoshop setupımızda telefon aktive için ayrılan 5 satıra yazıp Activate butonuna bastığımızda kurulumu full kurulumu tamamlamış olacağız…
Crack yazılımından örnek resim..
Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim Cs2-anlatim
Full aktivasyonuda bitirdikten sonra yazımda vermiş olduğum türkçe yamasını photoshop üzerine kurup photoshop ve image ready yazılımlarınızı rahatlıkla ve huzurla kullanabilirsiniz..

Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim Indir
DOWNLOAD ADOBE PHOTOSHOP
Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim Indir

TazeForum Yönetimi
AdaxtR Görevlisi (Admini)
https://tazefrm.yetkin-forum.com
QuaTeLe
YöneticiSite Kurucusu
Yönetici

MesajKonu: Geri: Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim   Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 12:47 pm

Teşekkürler.
tRabzon_sp0r
Mod.Denetimcisi

Mod.Denetimcisi
tRabzon_sp0r

MesajKonu: Geri: Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim   Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 2:40 pm

Çok Kesin Bir Bilgi
Klavyene Sağlık
Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim Icon_biggrin
~adaxtR`
YöneticiSite Kurucusu
Yönetici
~adaxtR`

MesajKonu: Geri: Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim   Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 7:22 pm

Bizim görevimiz bu benim elimden bu geldi baska photoshop konulari bulursanız photoshop bölümlerinde paylasiniz İyi Eglenceler TAZEFORUM YÖNETİMİ

Adobe PhotoShop cs2 9.0 Full Yapma Resimli Anlatim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Photoshop türkçe eğitim kitapçığı 2010